آموزش در کلینیک سیواکدندانپزشک خوب در اصفهان


پست موقت

سلام به همشهری های عزیز

دندانپزشک خوب در اصفهان کیست و چه ویژگی هایی دارد؟ این سوالی هست که کمتر کسی بصورت خود به خود در پی پاسخ آن خواهد بود، مگر اینکه از اطرافیان و دوستان شنیده باشید.

اما امان از وقتی که دندان درد به سراغ انسان بیاد. دردی که از لحاظ روحی و جسمی کاملاً فرد رو عصبی و کلافه میکنه. بهترین روش اینه که یک سری از پزشک ها و مراکز درمانی خوب شهرمون رو بشناسیم که خدایی نکرده در مواقع موردنیاز، معطل و سردرگم نباشیم. اما برای انتخاب یک دندانپزشک خوب باید چند تا نکته رو مدنظر داشته باشیم. ببینید آیا شما هم با من موافق هستید یا نه؟

دندانپزشک خوب چه ویژگی هایی دارد؟

  •        تخصص و تجربه
  •        حوصله و دقت
  •        اخلاق و هنر تعامل
  •        انصاف و تعرفه خوب
  •        پشتیبانی از بیمه های درمانی
  •        نظم در فرایندها از نوبت دهی تا عکسبرداری و غیره
  •        رعایت اصول بهداشتی و استریل
  •        توجه به وضعیت جسمی و روحی بیمار
  •        استفاده از مواد اولیه خوب
  •        و خیلی موارد دیگر... در واقع تکریم بیمار به معنای واقعی کلمه!

خیلی کم پیش میاد که همه ی این ویژگی ها یکجا در کنار هم باشه. دندانپزشکی بصورت کلی یک فرآیند درمانی خوشایند نیست و به شکل عادی هم فرد اذیت میشه چه برسه به اینکه با یک دکتر عبوس و بداخلاق روبرو باشیم که توجهی به بیمارش نداره.

اجازه بدید یکم بیشتر به ویژگی های یک دندانپزشک خوب بپردازیم.

برای مثال یک دندانپزشک اطفال نه تنها باید از تخصص و مهارت بالایی برخوردار باشه، بلکه باید روانشناسی و اخلاق منحصربفردی هم داشته باشه. چون کودکان یکی از خاص ترین نوع بیماران هستند. طبیعتاً درمان یک کودک که حتی در حین درمان هم آرام نمی نشیند (بعلت آستانه تحمل پایین و ترس از دندانپزشکی) و نیاز به کنترل توسط دستیار دندانپزشک دارد، سخت تر از یک فرد بالغ است. بنابراین تکنیک های روانشناسی کودک، حوصله، دقت و تجربه اهمیت بسیار بالایی دارد.

اما استانداردهای بالای خدمات درمانی در اصفهان باعث شده که دندانپزشک خوب در اصفهان یک مزیت رقابتی برای کلینیک های درمانی محسوب شده و اکثر کلینیک های تخصصی دندانپزشکی درصدد جذب دندانپزشکان برجسته شهر باشند.

دندانپزشک خوب، تلفیقی از تخصص، تجربه و هنر

دندانپزشکی یک هنر است. مفهوم این جمله رو اهل فن و کادر درمانی دندانپزشکی به خوبی متوجه می شوند. بی تجربگی، ضعف در تشخیص و بی دقتی باعث می شود که اصطلاحاً یک دندانپزشک، یک کار تمیز ارائه بده یا کاری همراه با مشکل و عوارض. بنابراین یک دندانپزشک خوب چهار عنصر تخصص، تجربه، حوصله و دقت رو حتما باید داشته باشد. دندانپزشک خوب در اصفهان که این چهار ویژگی رو توامان داشته باشه، به ندرت یافت می شود که دلیل این مسئله شلوغی بیش از حد مطب ها و انجام فعالیتهای مختلف درمانی توسط یک دندانپزشک هست. در صورتیکه امروزه دندانپزشکی در حوزه های مختلف تخصصی انجام میشه.

همانطور که پیش تر با ذکر مثال مطرح شد، اخلاق و هنر تعامل در دندانپزشکی خیلی اهمیت داره.  طبیعتاً بیمار با یک دندانپزشک خوش اخلاق و مهربان همراهی و همکاری بیشتری داشته و آرامش بهتری خواهد داشت.

از جمله مواردی که همواره بایستی توسط یک دندانپزشک خوب در اصفهان مورد توجه قرار بگیرد، بحث تعرفه است از این بابت که با توجه به تعدد مراکز درمانی، ارائه تعرفه دندانپزشکی مناسب یک مزیت رقابتی محسوب می گردد.

پشتیبانی از بیمه های درمانی برای مطب ها و کلینیک های دندانپزشکی یک کلید طلایی خواهد بود. چرا که هزینه های دندانپزشکی جزو گران ترین سبد های درمانی محسوب می شود و پشتیبانی از بیمه و عقد قرارداد با بیمه ها یک امتیاز محسوب خواهد شد.

 اما یک دندانپزشک خوب از کادر درمانی حرفه ای از پذیرش تا دستیار دندانپزشکی بهره می برد و نظام نوبت دهی عادلانه، سریع و کارآمدی خواهد داشت.

توجه به اصول بهداشتی و استرلیزاسیون جهت پاکسازی تجهیزات دندانپزشکی از هرگونه میکروب یکی از وظایف مهم یک دندانپزشک خوب است.

همچنین استفاده از متریال با کیفیت و استاندارد اهمیت بسیار زیادی دارد و موجب می شود تا ماندگاری درمان بیمار افزایش یافته و کیفیت انجام کار بهبود یابد.

اگر به دنبال دندانپزشک خوب در اصفهان هستید، کلینیک دندانپزشکی سیواک را به خاطر داشته باشید. مرکزی درمانی که کلیه آیتم های یک دندانپزشک خوب را در شهر زیبای اصفهان فراهم نموده و به جای یک دندانپزشک خوب، با کادری قوی و مجرب از دندانپزشکان مطرح و مجرب استان، آماده ارائه خدمت به همشهریان و هموطنان گرامی می باشد.

جهت آشنایی با اقدامات درمانی، صفحه لیست خدمات کلینیک دندانپزشکی سیواک را مشاهده کرده و همینطور جهت اخذ نوبت با شماره 33115-031 تماس حاصل نمایید.تمامی حقوق متعلق به siwak.ir است.